ГОРЕЩО
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Европа
Брутално! Майка преряза гърлото на бебето си, щяло да пречи на половия й живот
11440
на 07.05.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Млада майка уби детето си, прерязвайки гърлото му само 30 минути след раждането му, защото се страхувала, че момченцето ще представлява пречка пред половия й живот.
препоръчано
20-годишната Надин Кюниг от германския град Регенсбург в Бавария първо душила сина си, преди да забие нова във врата му, пише в. "Всеки ден". След убийството младата жена отишла на дискотека. Кюниг е скрила от родителите си, че ще става майка.
Родила е в дома си, а след убийството е изхвърлила тялото на рожбата си под мост над Дунав в пазарска чанта. След ареста й 44-годишната й майка слага край на живота си.
"Знам какво е направила дъщеря ми", е написала почернената жена, преди да се хвърли под колелата на влак.
Почина афганистанският космонавт Абдул Ахад Моманд
14217
преди 9 часа
Белгия спира влакове заради очаквани рекордни горещини
8576
преди 9 часа
Русия забрани детските лагери в Крим, територията е опасна
6307
преди 10 часа


