Брутално! Нови грозни сцени на мач на Лион, фенове млатят футболисти (ВИДЕО)

ВИДЕО

11501
на 16.04.2017

Мачът от Лига 1 между Бастия и Лион стартира с 55 минути закъснение заради инциденти. По предварителна програма срещата трябваше да започне в 18:00 часа, но малко преди това фенове на домакините нахлуха на терена и започнаха да удрят, ритат и блъскат футболистите на съперника. Веднага играчите и на двата отбора се прибраха в съблекалните, пише Спортал.бг.

Запалянковците на домакините твърдят, че са били провокирани от футболиста на Лион Мемфис Депай, който по време на загрявката бил хвърлил топка по тях.

Това е втори инцидент в мач на Лион в рамките на няколко дни, след като в четвъртък мачът им с Бешикташ в Лига Европа беше отново забавен заради сблъсъци с ултрасите на турския отбор.

Дежурният делегат и съдиите дълго обсъждаха какво да правят в Бастия днес, а президентът на Лион Жан-Мишел Ола поиска срещата да бъде отложена. В крайна сметка обстановката се успокои и мачът стартира с 55 минути закъснение, като преди това играчите направиха нова загрявка.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО) Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО)