BG EN

Брутално: Перверзен старец се изгаври с момиченце на 7 години край Пловдив

Региони

Брутално: Перверзен старец се изгаври с момиченце на 7 години край Пловдив

11590
на 25.06.2019
Брутално: Перверзен старец се изгаври с момиченце на 7 години край Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Възрастен мъж от пловдивското село Йоаким Груево се изгаври с малко дете, съобщи „Трафикнюз“.

препоръчано

Според информацията, 78-годишният перверзник успял да убеди 7-годишното момиченце от улицата за да отиде в дома му. Там той му свалил дрехите, започнал да го опипва и да блудства с детето.

Притесненото хлапе се оплакало на родителите си. Бил подаден сигнал в полицията. Гнусната гавра е станала в сряда, а в четвъртък дядото е бил задържан за 24 часа в полицията.

Случаят бе потвърден и от полицията.

Срещу 78-годишния мъж е започнато досъдебно производство под ръководството на полицията.

Хората от селото разказаха, че момиченцето е било за ваканцията при баба си. Жената се грижела за детето, докато родителите са на работа. Те били сезонни работници. Перверзникът пък е добре познат в селото. Това не е първата му проява.

Преди две години мъжът си смъкнал панталона и си показал половия член на група момичета.

 

 

 

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК