BG EN

Брюксел издирва още един заподозрян за терористичните атаки

ЧАС ПИК

Брюксел издирва още един заподозрян за терористичните атаки

2286
на 10.04.2016
Брюксел издирва още един заподозрян за терористичните атаки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Белгийската полиция издирва още един вероятен участник в извършването на терористичните нападения в Париж и Брюксел, който все още може да се намира в белгийската столица и най-вероятно носи раница с експлозиви, предаде РИА Новости като се позова на информация на вестник Le Soir.

препоръчано

Обвиненият в съучастие в атентатите в Париж Салах Абдеслам през октомври 2015 г. се е завърнал от Германия, придружен от трима потенциални съучастници – Осама Крайем, Амин Шукри (и тримата вече са арестувани) и още един човек, когото полицията издирва. 

„Опасенията са свързани с факта, че този човек все още може да се намира в Брюксел и да носи чанта, пълна с взривни вещества“, пише Le Soir.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК