BG EN

Брюксел поздрави българските власти за действията им по справяне с чумата

Животът днес

Брюксел поздрави българските власти за действията им по справяне с чумата

4888
на 19.07.2018
Брюксел поздрави българските власти за действията им по справяне с чумата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Брюксел поздрави българските власти за действията им за справяне с кризата с чумата. Еврокомисарят по здравеопазване и безопасност на храните Витянис Андрюкайтис призова да бъдат взети всички необходими мерки, за да бъде спряно разпространяването на заразата.

препоръчано

„Рано е да се говори за следващата стъпка, за ваксинации, защото те биха променили статута на България като износител на овче и козе месо. Това е много чувствителен въпрос, който трябва да бъде решен от българските власти и учените. Еврокомисията е насреща, за да помогне. Важно е да се разбере, че прилагането на строги мерки е необходимост, те са неизбежни”, каза Витянис Андрюкайтис.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК