ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ТЕМИДА ОТСЪДИ: Васил от "Калашниците" остава окончателно в ареста
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
БСП с четвърти вот на недоверие срещу властта. Очаква се днес от левицата да внесат мотивите си по вота в деловодството на парламента.
препоръчано
Темата е провал в екополитиката на кабинета „Борисов 3”. Конкретните обвинения са водната криза в Перник, мръсния въздух и внесения нелегално от Италия боклук.
До момента БСП получи подкрепата единствено на ДПС. Депутатите от "Воля" поискаха време за размисъл, а независимите депутати от АТАКА не уважиха поканата за разговори със социалистите.
Така към момента гласовете срещу правителството са общо 104. Без ПП "Воля" и независимите депутати, вотът няма да бъде успешен.
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
54503
преди 1 часа
Експертни комисии ще обследват пораженията по земеделските насаждения
6983
преди 2 часа


