BG EN

БСП готви Младен Червеняков за шеф в МВР, а Ивайло Калфин за МВнР

ЧАС ПИК

БСП готви Младен Червеняков за шеф в МВР, а Ивайло Калфин за МВнР

10775
на 20.05.2013
БСП готви Младен Червеняков за шеф в МВР, а Ивайло Калфин за МВнР
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Не смея да се ангажирам с нищо, защото не се знае точно в какво състояние ще заваря фиска", коментира пред Би Ти Ви Пламен Орешарски.

препоръчано

Орешарски присъства на заседание на БСП, на което се обсъждат ходовете на партията, ако тя създаде правителство.

Припомняме ви, че червените обявиха готовност да съставят експертен кабинет с министър - председател Пламен Орешарски, за който те ще носят отговорност. Социалистите обаче ще търсят подкрепата на "Атака" и на ДПС, за да може  да осъществят плановете си.

Към момента все още не се съобщават голяма част от имената, които се спрягат в средите на БСП за министри. 

Засега е известно, че Министерство на финансите ще бъде оглавено от Кирил Ананиев или Петър Чубанов. Драгомир Стойнев се спряга за министър в социалното министерство. Според информациите името на Ивайло Калфин пък се спряга за министър на външните работи. Едно от най - спряганите имена за шеф на МВР е Младен Червеняков.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК