ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! Янкулов обслужва ППДБ - превърна Борислав Сарафов в политически фактор
ХИТ В НС! Заподозряха Емил Дечев, че е вкарал бутилка с алкохол в парламента (ВИДЕО)
Бившата жена на Емил Дечев пред ПИК: След раздялата ни не ме назначиха за съдия въпреки спечелен конкурс. Ако той и НПО-тата, към които принадлежи, започнат да ръководят прокуратурата, тогава ще престана да бъда и прокурор
СКАНДАЛНО! Хамид Хамид ги осветли: Човекът на Копринков - Георги Кандев, да върне парите на хората! Полиция пази кандидат-депутати на "Прогресивна България" (ВИДЕО)
Калин Стоянов с горещи разкрития: Дечев се е интересувал неофициално от експертизите по делото "Петрохан" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Въпреки очакванията БСП не посмя да изключи Георги Първанов и Румен Петков, но сне политическото си доверие от тях.
препоръчано
Това реши Националният съвет на партията със 125 гласа „за", трима „против" и двама „въздържали се".
С решението пленумът отнема за една година правото на Първанов, Петков и останалите да заемат ръководни постове и да участват в листи.
Според запознати обаче с приетото решение те автоматично отпадат от състава на Националния съвет.


