BG EN

БСП призова да се спре концесията на летище "София"

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

БСП призова да се спре концесията на летище "София"

15366
на 18.11.2016
БСП призова да се спре концесията на летище София

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Искаме незабавно спиране на концесията на летище "София". Не може правителство в оставка да решава такъв важен въпрос за 35 години напред", това заяви на брифинг в Народното събрание депутатът от БСП  Жельо Бойчев, предаде репортер на ПИК. 

препоръчано

Той заяви, че ако това не се направи, те ще считат, че това "поредната сделка, защото за нас даването на концесията на турска фирма е против националната ни сигурност", допълни Бойчев. 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК