ГОРЕЩО
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Икономика
"Булгаргаз" предвижда 2% поевтиняване на синьото гориво през септември
13280
на 17.08.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поевтиняване на природния газ с около 2 процента през септември прогнозира "Булгаргаз". Това става ясно от подаденото от дружеството заявление в Комисията за енергийно и водно регулиране.
препоръчано
От "Булгаргаз" са посочили, че през следващия месец ще използват количества, доставяни по дългосрочния договор с Азербайджан и от газохранилището в Чирен.
Окончателната цена енергийният регулатор ще определи на 1 септември, след като "Булгаргаз" актуализира предложението си и бъде проведено обществено обсъждане в края на този месец.
КЕВР утвърди цената на газа за август. Ето колко е тя
77078
на 01.08.2024


