BG EN

Бум на сигналите за пострадали в жегата! Само в София те са близо 50

Здраве

Бум на сигналите за пострадали в жегата! Само в София те са близо 50

8521
на 04.08.2017
Бум на сигналите за пострадали в жегата! Само в София те са близо 50
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Регистриран бум на сигнали за пострадали в жегата. В Спешна помощ в София са получени 49 сигнала за припаднали хора по улиците. В четвъртък случаите бяха 20, предава Нова телевизия.

препоръчано

Причината е, че предупрежденията на лекарите масово не се спазват. Линейките са били изключително натоварени и са пътували от адрес на адрес.

В петък температурите достигнаха 42 градуса. В събота ще е дори още по-горещо. Максималните температури ще бъдат между 36 и 41 градуса. В 17 области от страната е обявен вторият по степен на опасност оранжев код за много високи температури. В останалите 11 области кодът е жълт.

И в неделя и в началото на следващата седмица времето ще бъде слънчево и горещо. Максималните температури на места в низините ще достигат отново 39-41 градуса.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Разпада ли се Промяната във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант Хоризонт“ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК