BG EN

Бургазлии пропищяха: Птичи изпражнения съсипаха колите ни

ЧАС ПИК

Бургазлии пропищяха: Птичи изпражнения съсипаха колите ни

5315
на 12.10.2014
Бургазлии пропищяха: Птичи изпражнения съсипаха колите ни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Възмутени бургазлии пропищяха от косери, които ежедневно прелитат над района около Новата поща и Стоматологията. Ятата преминават по няколко пъти на ден и връхлитат близките дървета, за да търсят останали плодове по тях. Изпражненията им буквално съсипват боята на колите и петната от тях остават дори след автомивка, пише Флагман.бг.

препоръчано

„Това е просто нечовешко. Минират всичко по пътя си, омръзна ни!, пише бургазлийката, като допълва, че в най-добрия случай автомобилите се задържат чисти едва за няколко часа.

От Община Бургас преди няколко години монтираха устройства, възпроизвеждащи писък на хищни животни, който плаши многобройните ята от косери и гарги. До тази мярка се стигна след дългогодишните жалби в Общината от живеещите в този район бургазлии.

Към момента те са общо три и са разположени по ул. „Александровска”. Уредбите обаче се оказват крайно недостатъчни и нож с две остриета, тъй като след определен период от време гражданите спират да се оплакват от косерите и пускат жалби срещу звуците от специалните устройства.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК