BG EN

Бургазлия отнесе 10 г. затвор за грабеж на джиесем и лаптоп

Темида

Бургазлия отнесе 10 г. затвор за грабеж на джиесем и лаптоп

3473
на 02.09.2014
Бургазлия отнесе 10 г. затвор за грабеж на джиесем и лаптоп
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бургаският рецидивист Сали Чакъров влиза на топло за 10 години заради грабеж на джиесем, лаптоп и 140 лева. Суровото наказание е наложено, тъй като престъплението е извършено при условията на опасен рецидив

препоръчано

Освен това Чакъров нападнал жертвата си на улицата, въоръжен с нож. Докато ограбвал мъжа, той го заплашил, че ще го заколи, ако гъкне. За да отклони всякаква евентуална съпротива, нападателят пребил жертвата си с юмруци и я оставил да лежи в безпомощно състояние на пътя, пише "Стандарт".

Осъденият вече Сали Чакъров отказа да се признае за виновен и заяви в съдебната зала, че не е извършил грабежа. Адвокатът му пък оспори представените от прокуратурата доказателства и поиска клиентът му да бъде оправдан. Сали Чакъров е многократно осъждан за кражби и обири и има три присъди за грабеж.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК