ГОРЕЩО
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кратка, но мощна буря, събори дървета в Кърджали малко преди 18 часа днес. Има паднали дървета в центъра на Кърджали, като едното се стоварило и потрошило паркиран автомобил, съобщи "24 Родопи".
препоръчано
Инцидентите са станали на бул."България" и улица "Републиканска". "Водачът на колата беше паркирал до закусвалня, в която влезе да вечеря. Излизайки, видя че колата му е под дърво и се хвана за главата", разказаха очевидци.
свързани новини
Дъждовна неделя! Седмицата приключва с буря и ниски температури
13059
на 11.06.2017
БУРЯ! Скъсан проводник падна върху такси, хиляди без ток!
14205
на 03.06.2017
Наложи се улицата край спортната площадка "Спартак" да бъде затворена за движението, докато екип на "Пожарна безопасност и защита на населението" изчисти падналите дървета.
Страховитата буря унищожи 10 хил. дка земеделска продукция в Русенско
10374
на 02.06.2017


