BG EN

Бурята отнесе плажа в Свети Влас, улиците са изровени

Региони

Бурята отнесе плажа в Свети Влас, улиците са изровени

6913
на 02.02.2015
Бурята отнесе плажа в Свети Влас, улиците са изровени
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Екипи на Гражданска защита ще извършват огледи и ще оценяват днес щетите нанесени след поройните дъждове в Свети Влас, съобщи Флагман. Заради обилните валежи в града са нанесени значителни поражения по пътната инфрактруктура.

препоръчано

В няколко района има сериозно повредена настилка, изкривен асфалт, на места водата е отнесла парчета от него, нанесени са разрушения и по тротоари. Пораженията по улиците след последния дъжд надхвърлят 300 000 лева.

Всички централни улици бяха силно наводнени, на места настилката беше под 30 см вода.

Едно от кризисните места е квартал „Инцараки”, пътят там е сериозно повреден, заради свличане на огромно количество вода са се образували коловози. Мястото е трудно достъпно за хора и автомобили. Тежкият порой е оставил след себе си изровени и почти непроходими улици. Тежко е положението и в местността „Юрта” над главния път.

В Свети Влас са наводнени частни къщи, дворове, приземни етажи, избени помещения. Пострадали хора няма, няма хора останали без подслон.

Бурята разсипа и плажа в Свети Влас. Пясъчната ивица е отнесена в морето.

Последният порой е шестият от година насам, който причинява щети в района.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК