ГОРЕЩО
Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (ОБНОВЕНА)
КЗК отмени решението за откриване на обществена поръчка за проектиране на националната детска болница
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
40 ГОДИНИ СТИГАТ: Йордан Цонев обяви, че се оттегля от политиката
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз наложи глоби за общо 56 550 лева на клубове и официални лица след мачовете от 17-ия кръг в Първа и Втора лига.
препоръчано
Най-голям дял от тези глоби са за столичните Левски и ЦСКА София - по 11 300 лева. "Сините" са и с предупреждение за лишаване от домакинство за "хвърлени предмети по трибуните с последствие".
Основната част от глобите е за нецензурни скандирания и за използването на пиротехника.
Комисията е наложила санкция от 3000 лева на всеки клуб, който е скандирал нецензурно, като в това се включват и рефрените срещу ръководството на БФС.
БОМБА ОТ "АРМИЯТА": Топ нападател на изхода, вече има мераклии за него
7766
преди 3 часа
Любо Пенев стяга сензационен трансфер в Локомотив София
5637
преди 3 часа
Алжир предчувства класиране на елиминациите след победа над Йордания
4824
преди 3 часа
Норвегия мина и през Сенегал, Холанд пак блести
4664
преди 4 часа


