ГОРЕЩО
40 ГОДИНИ СТИГАТ: Йордан Цонев обяви, че се оттегля от политиката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата с последни подробности за случая "Баба Алино": Олег Невзоров е разпитан пред съдия, няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения
Олег Невзоров отрича за ПОЛИТИЧЕСКИ ЧАДЪР: Не се чувствам виновен, никъде няма да избягам
ЛЮБОПИТНО НАЗНАЧЕНИЕ: Гълъб Донев си взе за съветник много добре познато лице от кръга на Радев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз наложи глоби за общо 56 550 лева на клубове и официални лица след мачовете от 17-ия кръг в Първа и Втора лига.
препоръчано
Най-голям дял от тези глоби са за столичните Левски и ЦСКА София - по 11 300 лева. "Сините" са и с предупреждение за лишаване от домакинство за "хвърлени предмети по трибуните с последствие".
Основната част от глобите е за нецензурни скандирания и за използването на пиротехника.
Комисията е наложила санкция от 3000 лева на всеки клуб, който е скандирал нецензурно, като в това се включват и рефрените срещу ръководството на БФС.
БОМБА ОТ "АРМИЯТА": Топ нападател на изхода, вече има мераклии за него
6788
преди 2 часа
Любо Пенев стяга сензационен трансфер в Локомотив София
5405
преди 2 часа
Алжир предчувства класиране на елиминациите след победа над Йордания
4698
преди 2 часа
Норвегия мина и през Сенегал, Холанд пак блести
4520
преди 2 часа


