BG EN

Бъдеща стюардеса стана "Мис Влас", холивудски продуцент я награди

ФОТОГАЛЕРИЯ

Бъдеща стюардеса стана "Мис Влас", холивудски продуцент я награди

34010
на 11.08.2017
Бъдеща стюардеса стана Мис Влас, холивудски продуцент я награди
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

18-годишната Каролина Атанасова, чиято мечта е да работи като стюардеса, е новата "Мис Влас". Тя бе избрана след пълно мнозинство на журито, а короната и лентата й бяха връчени от миналогодишната победителка Павлина Дичева и холивудският продуцент Зий Ребело.

препоръчано

Нейни подгласнички станаха Миляна Торлозова, Луси Димитрова и Теодора Язова. Те бяха короновани на сцената от "Мис Пукет" Александра Кристоф, вице "Мис България" Рени Радева, "Мисис България" Галина Недялкова, "Лейди България" Мадлен Иванова, "Супермодел на България" Ина Мархолева.

Участничките в "Мис Влас" дефилираха с облеклата и банските костюми, луксозните палта и стилните официални рокли, съчетани с бижута.

За доброто настоение на гостите между туровете се погрижиха сексапилните певици Алекса и Нелита. Водеща на конкурса бе "Мис България" Марина Войкова. Победителките си тръгнаха с един куп награди - уикенд почивки на Марина Диневи и в Пампорово, вечери в ресторанти и фотосесия на луксозна яхта и др.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК