ГОРЕЩО
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българи и румънци източват пари от украински банкомати с помощта на устройства за скиминг, предаде украинският информационен портал „Сайт УА”. Извършителите изработват карти-двойници и източват пари от сметките на клиентите. Гастролиращите нарушители крадат и от самите банкомати, като им подават електрически импулс.
препоръчано
От началото на годината досега в страната са били регистрирани 246 подобни случая.


