ГОРЕЩО
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Български гражданин е пострадал при пътно произшествие в Германия, съобщи изданието Westdeutsche Allgemeine Zeitung (WAZ), цитирано от „Фокус”. Злополуката се е случила на магистрала А1 в нощта на събота срещу неделя, когато са се сблъскали лек автомобил BMW, Mercedes и пикап.
Всички пътници и в трите превозни средства са пострадали, като някои от тях са получили сериозни травми. В пикапа са се намирали 33-годишен българин, който е бил на мястото на водача, както и неговите спътници на 26 и 62 години. В мерцедеса е имало 44-годишен германец от Арнсберг и 30-годишна румънка. Петима пътници на възраст от 20 до 59 години е имало в третата кола.
препоръчано


