BG EN

Българин осъден на 12 години затвор за кражба на банкови данни на остров Бали

ЧАС ПИК

Българин осъден на 12 години затвор за кражба на банкови данни на остров Бали

11407
на 27.05.2016
Българин осъден на 12 години затвор за кражба на банкови данни на остров Бали
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българин е осъден на 12 години затвор за кражба на данни от банкови карти на индонезийския остров Бали, предаде The Jakarta Post.

препоръчано

Димитър Николов Илиев е осъден за кражбата на банкови данни в град Кута. Смята се, че друг българин - Андрей Колев, също е участвал в престъплението. Загубите от кражбите са оценени на няколко стотици долари.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК