BG EN

Българин отнесе рекордно наказание в Турция

Баскетбол

Българин отнесе рекордно наказание в Турция

8677
на 18.02.2016
Българин отнесе рекордно наказание в Турция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българският баскетболист Калоян Иванов отнесе рекордно наказани в Турция. Крилото на Тофаш е лишен от състезателни права за осем мача заради удар с лакът в лицето на Барбос Бот от Мелиска по време на срещата между двата тима. Освен това родният състезател е глобен с близо 27 хил. лева.

Инцидентът предизвика бурни реакции в южната ни съседка, където феновете призоваха Иванов да понесе възможно най-тежката санкция. Самият баскетболист пък заяви, че не е ударил нарочно своя съперник. Той разкри, че няколко пъти преди това е бил напсуван от Барбос Бот.

"Съжалявам много. Не го ударих нарочно. Никога не съм го правил. След като гледах видеото разбрах точно как съм го ударил. Важното е, че момчето се върна в игра след 5 минути и доигра мача", написа Иванов в социалните мрежи.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК