ГОРЕЩО
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Българин призна пред съда в Ларнака: Убил е молдовката Даниела Роска
10383
на 06.09.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
32-годишният българи Пламен Пелов призна в Наказателния съд в Ларнака, че е убил 37-годишната Даниела Роска от Молдова на 1 ноември 2015 г., предаде SigmaLive.
препоръчано
Пелов се призна за виновен по четири обвинения – убийство, заговор за извършване на престъпление, кражба и съпротива при арест.
Говорителят на прокуратурата каза пред съда, че Пелов се е съгласил да бъде свидетел срещу другите двама обвиняеми: 31-годишния Даниел Славчев от България и местния жител - 26-годишния Панайотис Александру.
И двамата не се признаха за виновни. Делото продължава на 21 октомври.
Присъдата на Пелов ще бъде произнесена на 4 октомври.
Кипър регистрира 13 смъртни случая от грип
416
преди 3 минути
Гръцките фермери се оттеглят от блокадите
2102
преди 25 минути
Дъщерята на Томи Лий Джоунс била бременна преди да почине
7239
преди 1 часа


