BG EN

Българите искат музика в институциите

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Българите искат музика в институциите

7584
на 18.11.2018
Българите искат музика в институциите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Приблизително 90% от активните българи искат да чуват музика при посещенията си в обществените институции. Това съобщи организацията за колективно управление на авторски права „Музикаутор“, позовавайки се на социологическо проучване.

препоръчано

86,4 на сто от анкетираните от сдружението хора са посочили, че обръщат внимание на произведенията, които звучат, като близо половината от тях уточняват, че се чувстват заредени при слушането на мелодиите. „Музикаутор“ е провела проучването в „Центъра за градска мобилност“ в столицата, като от организацията подчертават, че това е единствената обществена институция, в която звучи музика с уредени авторски права. 
 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК