BG EN

България и Черна гора ще подпишат спогодба за автомобилни превози

Политика

България и Черна гора ще подпишат спогодба за автомобилни превози

3117
на 15.06.2019
България и Черна гора ще подпишат спогодба за автомобилни превози
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Росен Желязков и министърът на транспорта и морските въпроси на Черна гора Осман Нуркович ще подпишат двустранна Спогодба за международни автомобилни превози на пътници и товари.

Церемонията ще се състои в понеделник от 11:00 часа в заседателната зала на МТИТС.

Министърът на транспорта Осман Нуркович е на посещение в страната по покана на министър Росен Желязков. Преди подписването на документа двамата министри ще обсъдят възможностите за разширяване на сътрудничеството между България и Черна гора.

Предвижда се министър Росен Желязков да представи пред колегата си Осман Нуркович българската система за провеждане на теоретичните изпити на кандидатите за шофьори.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК