ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В българския град Стара Загора на 13 септември се състоя церемония поизпращането на 32-я контингент български военнослужещи в Афганистан за участие в мисията на НАТО „Решителна подкрепа“, съобщава REGNUM, цитиранот "Фокус". В Афганистан се изпращат още 110 военнослужещи на ВС на България, включително девет жени. В състава на контингента са механизиран взвод, щабни офицери, екип консултанти по подготовка на афганистанските сили за сигурност, група за охрана и групи на специалните и специализирани служби.
препоръчано
свързани новини
Изпратиха 32-рия контингент в мисията на НАТО в Афганистан
8426
на 14.09.2016
Дания отвори пак посолството си в Техеран
5273
преди 19 часа
Иран отказва достъп на МААЕ до ключови ядрени обекти
6460
на 23.06.2026


