BG EN

България остава в първа група на "Фед Къп"

Тенис

България остава в първа група на "Фед Къп"

22596
на 09.02.2014
България остава в първа група на Фед Къп
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Елица Костова (на снимката) победи в изключително драматичен мач Ан Кремер с 6:3, 6:7(7), 7:6(7) и така отборът на България поведе с 2-0 срещу Люксембург и си осигури предсрочно победата и оставането в първа група на Евро-африканската зона на "Фед Къп".

препоръчано

"Много труден мач. Щастлива съм, че го спечелих срещу класна и опитна състезателка. Не се предадох в нито един момент. Миналата седмица не съм тренирала заради травма в китката", заяви Елица. Капитанът Дора Рангелова не скри радостта си от успеха. "Много съм доволна, че с този състав осъществихме целта си - оставане в групата. Съжалявам за отсъствието на Пиронкова. С нея щяхме да играем плейоф. Но въпреки липсата на Цвети и Диа успяхме. Благодаря на Елица, че игра цялата седмица, въпреки травмата и изигра толкова много тежки мачове", каза Рангелова.  


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на Промяната беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО) СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК