България с престижно седмо място в мъжката щафета в Оберхоф, победата е за Русия

СПОРТЪТ ДНЕС

2895
на 08.01.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

България завърши на седмо място в щафетата 4 х 7,5 км за мъже от Световната купа по биатлон в Оберхоф. Въпреки тежките атмосферни условия, нашите биатлонисти не въртяха наказателна обиколка и използваха 13 допълнителни патрона, като финишириха на 4:45.6 минути от първото място.

Победата грабна квартетът на Русия с време 1:15:24.1 час. Руснаците завъртяха една наказателна обиколка и използваха общо 12 допълнителни патрона. На второ място, на 2.3 секунди от победителите остана щафетата на Норвегия, като "викингите" използваха 10 допълнителни патрона и завъртяха една наказателна обиколка, а трети се нареди квартетът на Франция с изоставане от 1:32.3 минута.

"Петлите" завършиха с една наказателна обиколка и 12 допълнителни патрона./sportal.bg

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)