BG EN

България снабдява с компютри Европейската организация за ядрени изследвания

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

България снабдява с компютри Европейската организация за ядрени изследвания

5462
на 14.10.2014
България снабдява с компютри Европейската организация за ядрени изследвания
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

България снабдява Европейската организация за ядрени изследвания (ЦЕРН) с компютри и е една от държавите, които има най-добра възвращаемост на членския внос чрез наемане на наши фирми за изпълнение на инфраструктурни проекти.

препоръчано

Това съобщи доц. Леандър Литов, който оглавява Катедрата по атомна физика в СУ "Св. Климент Охридски", по време на съвместната му пресконференция с генералния директор на ЦЕРН Ролф Хойер, пише Новинар.

Литов добави, че в момента с европейската организация са свързани около 120 българи. Освен това България е на път да вземе още по-сериозно участие в центъра, тъй като предстоят преговори с Камарата на строителите за участие в проект за поддръжка на сградите около Големия адронен колайдер.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК