BG EN

Българо-албанската междуправителствена комисия ще заседава в Тирана другата седмица

СВЕТЪТ ДНЕС

Българо-албанската междуправителствена комисия ще заседава в Тирана другата седмица

5809
на 11.03.2015
Българо-албанската междуправителствена комисия ще заседава в Тирана другата седмица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерският съвет одобри позицията и състава на българската официална делегация за Шестата сесия на Смесената междуправителствена българо-албанска комисия за икономическо сътрудничество, която ще се проведе на 19 и 20 март в Тирана.

препоръчано

Съпредседатели на Комисията са министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Ивайло Московски и министърът на икономическото развитие, търговията, туризма и предприемачеството Арбен Ахметай.

В рамките на сесията ще бъдат обсъдени възможностите за разширяване на двустранното сътрудничество в областта на транспорта, търговско-икономическото сътрудничество, горското стопанство, земеделието, енергетиката, туризма и др. Ще бъдат създадени работни групи за обсъждане на конкретните предложения на двете делегации за активизиране на сътрудничеството.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Протест пред Съдебната в подкрепа на куриерa, арестуван заради Мирчев - октопода, който нагледно показа как работи дълбоката държава (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Протест пред Съдебната в подкрепа на куриерa, арестуван заради Мирчев - октопода, който нагледно показа как работи дълбоката държава (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК