BG EN

"Български възход" ще подкрепи ветото на Радев за Изборния кодекс

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

"Български възход" ще подкрепи ветото на Радев за Изборния кодекс

9131
на 15.12.2022
Български възход ще подкрепи ветото на Радев за Изборния кодекс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Не промените в Изборния кодекс и ветото са темата на деня и "Български възход" е против въвеждането на хартиената бюлетина. Президентът абсолютно резонно наложи вето, ще го подкрепим. Много по-трудно е да манипулираш машина, отколкото човек. Машините се превръщат в скъпи принтери."

препоръчано

Това заяви Георги Самандов от "Български възход".

По думите му партията не е подкрепила състава на кабинет "Габровски" заради липсата на конкретни политики, но са подкрепили личността му.

"Поредна година на политическо буксуване, което трябва да приключи. Трябваше да се организират работни групи за политики между нас и ГЕРБ, но това не се случи, затова не подкрепихме кабинета", обясни той.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 112
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК