ГОРЕЩО
Окончателно: Нови правила за изборите, отказаха се да ограничават социолозите в деня на вота
Външните министри на България и Иран обсъдиха разполагането на американските самолети в "Безмер"
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
ДПС с последни новини какво се случва с централата им
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС предупреждава: Има ръст на жертвите по пътищата. Демерджиев, улисан в хобито си да трупа нотариални актове, губи битката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българският посланик в Русия Бойко Коцев утре от 12 часа ще присъства на официалното откриване на консулството на България в Екатеринбург, предаде Уралинформбюро.
препоръчано
Дипломатическата мисия възобнови дейността си на практика през февруари тази година, започвайки да приема документи. Консулството ще бъде оглавявано от Пламен Петков.
За първи път българското представителство се появи в града през 2003 г., но бе затворено по решение на външното министерство на Русия на 1 януари 2011 г.
Пожар избухна в детска градина в Екатеринбург
9950
на 25.03.2016


