ГОРЕЩО
ВРЕМЕТО СЕ ОБРЪЩА: Застудява, силен вятър брули половин България - 20 области с предупредителен жълт код (КАРТИ)
Александър Йорданов за Джиро-то: Видяхме европейска България. Всичко започна от правителството на Росен Желязков
НА ИЗПРОВОДЯК: След екскурзионното в Щатите Дечев и Кандев "кацнаха" в Чеканчево: Узо-музо и... това-онова
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Преди близо една година 7-годишно българско дете се удави в германския град Вьорт. Сега семейството му иска обезщетение от местните власти, пише вестник Mittelbayerische Zeitung. Изслушването на иска ще се проведе на 16 юни.
препоръчано
Родителите на момчето, което почина на 13 юни миналата година, искат 53 000 евро обезщетение. От тях 3 000 евро са заради доведения баща, който след смъртта на детето е започнал да страда от нарушения на съня и диабет, пояснява техният адвокат Мария Милушева. Семейството иска също така 5 000 евро за загиналия син, по 10 000 евро за майката, сестрата и брата на детето. Останалите средства трябва да покрият таксите за адвоката и разходите за погребение.
ПИК TV: Народните избраници гласуват мерките срещу високите цени (НА ЖИВО)
5277
преди 21 минути
ДПС предлага създаването на парламентарна комисия за случая “Петрохан”
35290
преди 2 часа
ВЯРА: Честваме света Гликерия и чудесно повярвал в Христос войник
13273
преди 2 часа
Кабинетът "Радев" се събира на първото си редовно заседание
11375
преди 2 часа


