ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мургав циганин и трите му отрочета обраха складова база в Дебелт, но бяха заловени само за няколко часа. Престъпното семейно каре било закопчано от служителите от Районното управление в Средец.
препоръчано
Циганската банда се вмъкнала в складова база на "Промет стийл" в село Дебелт и успяла да отмъкне 27 листа ламарина, болтове и гайки.
свързани новини
ПОРЕДЕН ИНЦИДЕНТ: Циганин нападна екип на Спешна помощ
21583
на 04.02.2019
Циганин троши с брадва банков клон в Криводол
20463
на 19.01.2019
Главатар бил 38-годишен циганин, а децата му са на възраст между 13 и 17 години. Те се придвижвалисе с лек автомобил "Форд Транзит" с бургаска регистрация, в който возили плячката.
Задържаните направили пълни самопризнания и въранли откраднатите вещи. Работата по цялостно документиране на престъплението продължава.
Закопчаха мъж, опитал да погълне дрога пред полицаи в Етрополе
6060
преди 8 часа
Пироман запали къщата на възрастна жена с коктейл "Молотов"
8028
преди 9 часа
Заловиха апаш, пребил мъж за 20 лева на автобусна спирка
7707
преди 10 часа


