ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛЕН ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
МЪЛНИЯ! Под натиск на ППДБ: Бивш депутат на Слави саботира заседанието на парламента, въпреки че собственоръчно е подписал промените в Изборния кодекс (СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
Америка
Бърни Сандърс събра 5,9 млн. долара за денонощие, след като обяви, че ще участва в изборите за президент на САЩ
11010
на 21.02.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сенаторът Бърни Сандърс събра рекордните 5,9 млн. долара за кампанията си само за денонощие от момента, в който бе обявено намерението му да участва в президентските избори в САЩ през 2020 година, съобщава агенция „Блумбърг”.
препоръчано
Уточнява се, че за президентската кампания на Сандърс дарения вече са направили 223 000 души.
Досега рекордът по набрани средства за денонощие за кампанията си за изборите през 2020 година принадлежеше на демократа Камал Харис, който успя да събере 1,5 млн. долара от 35 000 души, уточнява агенцията.
свързани новини
Бърни Сандърс пак влиза в битката за президент на САЩ
10375
на 19.02.2019
Върмoнт си преизбра демократа Бърни Сандърс за сенатор
9882
на 07.11.2018
77-годишният Сандърс е независим кандидат, който се определя като „демократ-социалист”.
Бърни Сандърс скочи срещу Тръмп заради Путин
13708
на 21.07.2018


