ГОРЕЩО
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Осем поляци починаха през почивните дни заради замръзване, предаде ТАСС. Загиналите са първите жертви на понижаването на температурите, което обхвана централноевропейската държава.
препоръчано
На 29 и 30 ноември термотерапиите показваха до минус 10 градуса. От министерството на вътрешните работи във Варшава посочват, че най-трагичният ден е бил събота, когато бялата смърт е покосила петима души.
Полицията призовава гражданите да не отминават бездомниците и да обръщат внимание на по-възрастните хора. От МВР съобщават, че има специални телефонни линии, на които гражданите могат информират властите.
Златото отново премина границата от 4300 долара
6085
преди 4 часа
Турция ще купи по 12 изтребителя Eurofighter Typhoon от Катар и Оман
6571
преди 5 часа


