В 1/8-ФИНАЛИТЕ НА ШАМПИОНСКА ЛИГА: Сити шокира Реал на "Бернабеу", Лион дръпна на Юве

26519
на 26.02.2020
В 1/8-ФИНАЛИТЕ НА ШАМПИОНСКА ЛИГА: Сити шокира Реал на Бернабеу, Лион дръпна на Юве

Тази вечер се проведоха две много интересни първи срещи от 1/8-финалите на Шампионска лига. Реал (Мадрид) загуби като домакин на Манчестър Сити с 1:2, а Лион победи на свой терен с 1:0 Ювентус. Срещите-реванши са на 17 март.

Лион се наложи на мача във Франция с гол на Тусар в 31-ата минута. Реал пък поведе в двубоя на "Бернабеу" с попадение на Иско в 60-ата минута. Жезус в 78-ата изравни за Сити. А Де Бройне от дузпа в 83-ата минута бе точен за 2:1 за гостите в срещата. Рамос от Реал пък получи червен картон в 86-ата минута.

Титулярите за мача в Мадрид:

Реал (Мадрид): Куртоа, Карвахал, Рамос, Варан, Менди, Модрич, Каземиро, Валверде, Иско, Бензема, Винисиус

Манчестър Сити: Едерсон, Уолкър, Отаменди, Лапорт, Менди, Гюндоган, Родри, Б. Силва, Де Бройне, Марес, Жезус

Стартовите състави за срещата в Лион:

Лион: Лопеш, Денайер, Марсело, Марсал, Дюбоа, Гимараеш, Тусар, Корне, Ауар, Екамби, Дембеле

Ювентус: Шчесни, Алекс Сандро, Бонучи, Де Лихт, Данило, Рабио, Пянич, Бентакур, Роналдо, Дибала, Куадрадо

Тазвечершните срещи от ШЛ както и други интересни футболни мачове може да гледате ТУК!

ГОРЕЩО В ПИК TV! Нинова скочи: Искаме оставката на Росен Желязков (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Нинова скочи: Искаме оставката на Росен Желязков (ОБНОВЕНА)