ГОРЕЩО
Кой пусна ПУП-а на Баба Алино? Благомир Коцев ДЪЛЖИ ОТГОВОРИ на ето тези въпроси. Прокуратурата защо спи?!
ГОРЕЩА ТЕМА: Колко големи са опасенията след заплахата на Иран - и какво всъщност може да изстреля срещу Европа
"ЧЕРНАТА ОВЦА В ЖИВОТА": Вижте историята на обвинения за бруталното убийство в Съединение - от капитан в МВР до овчар (ВИДЕО)
“Софиямед“ разкрива Венозен център за персонализирана грижа срещу скритите опасности на разширените вени
ШОКИРАЩИ ПОДРОБНОСТИ! Убийците на Загатото го измъчвали 3 часа - не са му взели златото и парите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В изключителен студ работят лекарите от Девето ДКЦ в София. Те се отопляват с духалки, защото парното не работи. В кабинетите градусите са около 8-9, а в чакалните термометрите отчитат 4, показа репортаж на Нова телевизия.
препоръчано
От половин година в ДКЦ-то не работят и тоалетните. Веселин Милев, председател на Комисията по здравеопазване в СОС, заяви за „Здравей, България“, че от миналата година стои на дневен ред проблемът. Той съобщи, че ще се вземат мерки за спешни ремонти.
Без скрупули! Обраха инвалид в поликлиника
8606
на 21.06.2017
ПОТРЕС! Столична поликлиника остана без ток заради неплатени сметки
7512
на 20.04.2017
Нечовешки условия! Столична поликлиника работи без вода и отопление
11422
на 11.01.2017


