ГОРЕЩО
ТАЙНАТА ПАДНА! Деница Сачева РАЗКРИ защо е отишла сама при Румен Радев и как заради Пеевски България е в еврозоната
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Само през първото полугодие на годината от Генералната администрация за предотвратяване прането на пари на Албания са издадени 25 заповеди за блокиране на средства, които са довели до изземване на 4,4 милиона евро от съда.
препоръчано
Това се казва в доклада на Генералната администрация за периода януари-юни 2014 г. В него още се посочва, че в полицията и прокуратурата са предоставени 229 случаи с обосновани съмнения за пране на пари.
"Издадени са 25 заповеди за блокиране. При това временно бяха блокирани 6,7 милиона евро, но за сумата от 4,4 милиона евро беше взето съдебно решение за превантивно блокиране", се казва в доклада.
Геолози откриха нов минерал, нарекоха го цзинсюит
9278
преди 5 часа
Русия продаде злато за близо 2 милиарда долара на Китай
9406
преди 5 часа


