ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първият номиниран в "Биг Брадър oл старс" е Киро Скалата. Това стана служебно, след като отборът, на който той беше капитан, загуби номинационната игра "Зашеметени мушички" от тима на Финдо.
препоръчано
Пенка от Мис България 2013 пък се спаси от номинации. Причината е, че Киро Скалата я избра последна за своя отбор. Така те станаха 6-ма, а в тима на сървайвъра останаха само 5-ма.
В момента се провеждат и самите номинации.
Лют скандал в ефир: Бащата на Сияна и адвокат се хванаха за гушите
73977
преди 2 часа
За какво правосъдие ще се бори Лена, която нормализира клеветата
79750
преди 4 часа


