ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
В Бразилия група индианци за първи път са установили контакт с цивилизацията
36576
на 31.07.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Група индианци, които никога не са имали досег с цивилизацията, са излезли от изолация и са общували с хора от нашия свят. Това съобщава бразилския национален фонд на индианците, предадеРИА Новости.
препоръчано
Срещата се е състояла на брега на река Енрива в бразилския щат Акри на границата с Перу. Те са били посрещнати също от индианец от племето ашанинк, което отдавна е започнато с цивилизацията.
Районът на бразилска Амазония е убежище за голям брой племена, живеещи отделно от цивилизацията. Според бразилските власти, има около 80 подобни племена.
Сред жертвите във Венецуела има и чужденци, стотици са в неизвестност
3125
преди 40 минути
Огнен ад в Гърция, горски пожар застраши градове в Коринтския залив
7151
преди 3 часа
ЧУДОТО ЖИВОТ: Бебе се роди насред руините на Венецуела
8721
преди 4 часа


