ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Проливни дъждове предизвикаха наводнения и свлачища в югоизточната част на Бразилия, причинявайки смъртта на най-малко 11 души, предаде АП, цитирайки Гражданската защита.
Всички тези хора са загинали в щата Минас Жераис, двама от тях - днес в регионалната столица Бело Оризонте. Очаква се валежите да продължат в Минас Жераис, както и в други части на Бразилия, включително Рио де Жанейро и Сао Пауло, информира БТА.
препоръчано
40 000 души в Бразилия са пострадали от наводнения и торнадо
12676
на 16.07.2015
Евакуираха над 50 000 души заради наводнения в Бразилия
6735
на 30.06.2014
38 души загинаха при наводнения в Бразилия
5590
на 26.12.2013


