ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В канадската провинция Британска Колумбия се провежда операция по издирването на лекомоторен самолет SA-266 Metro II с двама пилоти на борда. По информация на CBC News, цитирана от Фокус, самолетът е излетял в понеделник сутринта от Ванкувър за град Принц Джордж, където трябвало да се приземи в осем часа сутринта местно време. Час преди приземяването североизточно от Ванкувър самолетът изчезнал от радарите.
Според канадската телевизия, в издирването на летателния апарат се е включила и военна авиация.
препоръчано
Откриха изчезналия в Антарктида самолет
4604
на 26.01.2013


