ГОРЕЩО
Интензивен е трафикът на ГКПП ''Калотина'' и "Капитан Андреево"
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
Имотният крал Демерджиев се препоти на въпрос за богатството му - измисли абсурдно обяснение за евтиното Порше
Д-р Гълъбова заподозря Асиова-Диамант в лицемерие
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хиляди бургазлии ще излязат в нощта на събота срещу неделя да запалят свещ и за традиционното обикаляне около храмовете в града.
препоръчано
За да е по-лесно прибирането им у дома, по линии Б1 и Б2 от градския транспорт ще бъдат извършени извънредни курсове с часове на тръгване от начална спирка в 00:30 часа. От "Бургасбус" уточняват, че пътуването ще е с нормално таксуване.
"За да е безопасно и комфортно пътуването, нека не внасяме запалени свещи в автобуса", апелират към пътниците от фирмата-превозвач.
свързани новини
ШАШ И ПАНИКА! Мъж стреля по автобус в Бургас
13801
на 14.09.2018
Психопат метна бутилка по пълен автобус на градския транспорт в Бургас
6662
на 21.10.2018
В СЕЛО ГЕЛА: Президентът Йотова ще открие в 23-тото Национално гайдарско надсвирване
4465
преди 46 минути
ОЩЕ ЕДИН! Втори американски самолет цистерна се приземи в Безмер
25614
преди 15 часа


