В голеада! "Сините" надвиха "армейците"

15408
на 09.10.2018
В голеада! Сините надвиха армейците

Левски надви ЦСКА с 3:2 в последен мач от шестия кръг на Елитната група до 17 години. Двубоят се игра на изкуствения терен на стадион "Георги Аспарухов".

"Червените" откриха резултата в 11-ата минута чрез Даниел Иванов. Минута по-късно домакините изравниха с попадение на Мартин Петков.

В 58-ата минута Ивайло Иванов вкара за 2:1 след подаване на Богдан Костов.

В 75-ата минута Радослав Гайдев отправи силен далечен удар, вратарят на гостите изби, топката стигна до Мартин Петков, който се разписа за 3:1.

Малко преди края Мартин Смоленски намали до 3:2, пише "Топспорт".

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете
Нидал Алгафари посочи пред ПИК TV коя ще е изненадата на изборите: ГЕРБ и ДПС ще могат сами да направят кабинет, но... (ВИДЕО) Нидал Алгафари посочи пред ПИК TV коя ще е изненадата на изборите: ГЕРБ и ДПС ще могат сами да направят кабинет, но... (ВИДЕО)