BG EN

В ГЪРЦИЯ НА ВЕЛИКДЕН: Има ли вече опашки по пътя към южната ни съседка

ГОРЕЩО

В ГЪРЦИЯ НА ВЕЛИКДЕН: Има ли вече опашки по пътя към южната ни съседка

15828
на 18.04.2025
В ГЪРЦИЯ НА ВЕЛИКДЕН: Има ли вече опашки по пътя към южната ни съседка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Много хора се очаква да са избрали посока Гърция, а магистрала „Струма“ вероятно ще е една от най-натоварените пътни отсечки по време на великденските празници. Каква е ситуацията в този час и има ли участъци с промяна в движението и ремонти?

препоръчано

Още от ранните часове на сутринта трафикът в посока южната ни съседка беше интензивен.

Вероятно хората за тръгнали по-рано с цел да избегнат по-натоварените часове, които предстоят по-късно през деня.

Поне това показа вчерашния ден – в следобеда трафикът беше изключително натоварен – най-критични точки отново се оказаха пътен възел „Симитли“ (връзката на „Струма“ с главен път Е-79), както и Кресна – там на моменти се образуваха опашки.

На пътен възел „Симитли“ от вчера на обяд до утре в 12:00 ч. ще бъде реверсивно. Осигурени са две ленти в посока Кулата и една в посока София с цел да се облекчи трафикът.

Спокойно се преминава през граничен пункт „Кулата“ и вчера, и днес. Има и засилено полицейско присъствие на място, което ще следи за проверки. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК