В ДЕБЮТА: Отмениха гол на Десподов

10952
на 18.09.2023

Кирил Десподов нямаше късмет в дебюта си за ПАОК, след като отбеляза гол, но той бе отменен от ВАР и супердербито на Солун срещу Арис завърши 0:0.

Българският национал влезе в игра в 65-ата минута и в 84-ата минута реализира  с отличен удар до гредата след хубава атака на отбора си.

Последва обаче преразглеждане на положението и ВАР отчете тънка засада на асистента на гола Брандон, което доведе до отмяна на гола.

Черно-белите бяха по-активни в целия мач, но така и не успяха да стигнат до победата. Десподов все пак показа, че може би съвсем скоро ще бъде ключова фигура за Двуглавите орли, предаде "Гол.бг".

Двубоят на "Тумба" бе от 4-ия кръг на Суперлигата и бе прекъснат за около 6 минути през второто полувреме, след като феновете на ПАОК хвърлиха бомбички и димки и влошиха видимостта. След дербито отборът на Десподов има 7 точки, докато Арис е с 4.