BG EN

В ДЕСЕТКАТА! Десислава Атанасова за партийните субсидии: В момента БСП и ДПС водят пазарлък с работодателя си

Акценти

В ДЕСЕТКАТА! Десислава Атанасова за партийните субсидии: В момента БСП и ДПС водят пазарлък с работодателя си

37350
на 24.06.2019
В ДЕСЕТКАТА! Десислава Атанасова за партийните субсидии: В момента БСП и ДПС водят пазарлък с работодателя си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"В момента стават пазарлъци с работодателя - българският народ. И те са от страна на БСП и ДПС, които променят през ден позициите си. Сега трябва да се промени и законът за държавния бюджет", заяви депутатът от ГЕРБ Десислава Атанасова по повод разнобоя в позициите между политическите сили за партийните субсидии. 

препоръчано

Гласуването за намаляването на партийните субсидии се провалило, защото не бил готов докладът на комисията по бюджет и финанси. "ДПС има внесено едно предложение за 0 лв. субсидия и отворено финансиране от физически и юридически лица. То е подкрепено", поясни Атанасова. 

Утре ще има коалиционен съвет за обсъждане на проблема. 

Десислава Атанасова коментира и проблема с агресивните кучета. През последните дни имаше и смъртни случаи на хора. 

"Предстои дебат, в който се надявам да участват много неправителствени организации. Глобите не дават категоричен резултат явно. Обмисляхме да да завишим финансовата глоба. Колегите заявиха, че санкции и сега съществуват, но трябва да се прилагат. В много малки села има глутници кучета, които са изоставени. И те се превръщат в агресивни. Драстични са слбучаите, особено свързани със смърт. Глобите целят и превенция. Ако  някой знае, че го грози глоба от 1000 лв., ако кучето му е без намордник, ще се съобразява. За кучета до 5 кг. глоба не се предвижда", поясни Десислава Атанасова.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК