BG EN

В ДИМИТРОВГРАД: БМВ се разби в дърво, има ранен

Инциденти

В ДИМИТРОВГРАД: БМВ се разби в дърво, има ранен

9424
на 14.09.2020
В ДИМИТРОВГРАД: БМВ се разби в дърво, има ранен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 13 септември около 01,05 часа в Димитровград на бул."Трети март" е възникнало ПТП с лек автомобил БМВ, управляван от 29-годишен мъж от село Горски извор. Това съобщиха от ОДМВР - Хасково.

Водачът при движение с несъобразена скорост е изгубил управление над автомобила, излязъл в дясно по посоката си на движение и се блъснал в крайпътно дърво.

Той е с фрактура на лъчевата кост на дясната китка и порезна рана на главата, без опасност за живота. Пострадал е и 22-годишен пътник в МПС-то, който е с разкъсана ушна мида, без опасност за живота.

Съставени са акт за установяване на административно нарушение и протокол.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК