BG EN

В Еквадор се опитват чрез стачки да свалят Рафаел Кореа

Америка

В Еквадор се опитват чрез стачки да свалят Рафаел Кореа

9796
на 14.08.2015
В Еквадор се опитват чрез стачки да свалят Рафаел Кореа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Опозиционни групи в Еквадор проведоха общи стачки, което е най-новият опит да се промени управляващият режим в страната, пише британският вестник Morning Star, цитиран от Фокус.

препоръчано

В четвъртък полунощ търговският профсъюз „Единен работнически фронт“ (ЕРФ) започна да поставя павета по пътищата в цялата страна, като част от кампанията имаща за цел падането на правителството на Рафаел Кореа. Президентът на ЕРФ Пабло Серано заплаши да блокира всички главни пътища в страната и да доведе Еквадор до застинало положение.

Но еквадорските власти предупредиха, че възпрепятстването на свободното придвижване на гражданите е престъпление и че тези, които поставят барикади може да бъдат арестувани и глобени.

След това полицията в Кито разположи 5000 полицаи с цел обезпечаването на сигурността на гражданите , бизнеса и имуществото, по време на протестите.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК