ГОРЕЩО
РЕШЕНО! Президентските избори ще са на 25 октомври - евентуален балотаж на 1 ноември
НОВО 20: Спирачната система на автобуса от "Цариградско шосе" е изправна
ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО
Калин Стоянов се закани на Демерджиев: Изфабрикува грандиозен скандал с бъркането в PNR-системата. Всичко е една лъжа, ще вадим още разкрития
Станислав Анастасов: Демерджиев сътвори безумни гафове. В САЩ знаят, че е ровил в данните на 36 държави, нарушил е международни договори
Азия
В западните части на Япония е обявена най-висока степен на опасност от проливни дъждове
4478
на 20.07.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-високият код за опасност от валежи е обявен за днес за западната част на Япония. По съобщения на метеорологичната служба на страната, кодът е в сила най-вече за префектура Нагасаки, предава ТАСС, цитирана от „Фокус”.
препоръчано
Около 35 000 души са посъветвани от властите да се евакуират. Местните жители разкриха, че не са чакали сигнала на съответните органи, а сами са се организирали и отишли в евакуационните центрове.
Според информация на метеоролозите, проливните дъждове могат да доведат до преливане на реките в региона и наводнения.
В началото на месец юли силни валежи принудиха около 1 млн. души да се евакуират от японските острови Кюшу и Шикоку.
Броят на жертвите от мощното земетресение в Япония достигна 13 души
5999
преди 3 часа
Земетресение с магнитуд 7,1 разтърси Япония, има опасност от цунами
9228
на 28.07.2026
Революционно откритие: Клетъчни запаси от мазнини пазят тялото от вируси
13692
на 27.07.2026


